Praktyczne szkolenia PPOŻ w formie online

Szkolenia PPOŻ prowadzone online są idealnym rozwiązaniem, aby twoi pracownicy byli rzetelnie przeszkoleni i przygotowani na wszystkie sytuacje, nawet te kryzysowe. Zaletą kursów online jest też ich przystępna cena i elastyczność.

Jakie zalety posiadają szkolenia PPOŻ wykonywane online przez naszą firmę?

Przede wszystkim gwarantujemy niezrównaną jakość. Wysoki poziom, na którym utrzymane są szkolenia wynika z dwudziestoletniego doświadczenia. Przeszkoliliśmy już ponad 1000000 pracowników. Dzięki temu, że szkolenia prowadzone są przez internet można je dostosować do miejsca i czasu, który odpowiada wszystkim pracownikom. Jest to szczególnie praktyczne, gdy przedsiębiorstwo posiada dużą ilość pracowników. Pracownicy mogą zdecydować ile czasu będą trwać poszczególne sesje. Istnieje możliwość przeprowadzenie szkolenia w krótszych, ale częstszych odcinkach, co zazwyczaj wpływa pozytywnie na jego odbiór.

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług wraz z udostępnieniem konta oraz wydaniem zaświadczenia i raportu dotyczącego ukończenia kursu. Ponadto szkolenia przeprowadzone są w taki sposób, aby ułatwiały przyswojenie wiedzy. Kurs wypełniony jest materiałami audiowizualnymi, dzięki czemu nauka jest przyjemna i szybka. Co najważniejsze, nasze szkolenia mają na celu nie tylko przekazanie wiedzy, ale naukę jak wykorzystać ją w praktyce. Kursy dostosowane są również do odpowiednich stanowisk, obowiązków i zadań kursantów.

Czym wyróżniają się szkolenia PPOŻ?

Szkolenia PPOŻ pozytywnie przekładają się na codzienne życie pracowników. Pomagają im zachowywać świadomość i pewność swoich umiejętności. Po takich kursach pracownicy potrafią prawidłowo udzielać pierwszą pomoc, ponieważ są zaznajomieni z jej najważniejszymi zasadami oraz lepiej reagują na losowe wypadki, które mogą zdarzyć się w każdym, nawet najbardziej sprawnym przedsiębiorstwie.

Szkolenia PPOŻ dbają o aktualizacje i uzupełnienie wiedzy kursantów, w tym również pracodawców. Jest to szczególnie istotne w przypadku oceny zagrożeń występujących w miejscu pracy oraz oceny ryzyka, które się z tym wiążą. Dzięki kursom online pracownicy mają wykształcone prawidłowe wzorce zachowań oraz zdobywają niezwykle przydatną wiedzę o tym, jak należy zachować się w sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu innych. W naszej ofercie znajdują się szkolenia zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim.

Jakie grupy osób mogą skorzystać z prowadzonych przez nas szkoleń PPOŻ?

Szkolenia w naszej ofercie obejmują okresowe kursy dla pracowników biurowo-administracyjnych, na przykład pracowników służby zdrowia, przedszkoli, szkół, jednostek badawczych czy osób pracujących przy obsłudze komputerów. Do dyspozycji Państwa są również kursy okresowe dla pracodawców i osób, które pełnią inne funkcje kierownicze na przykład osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, zakładami prywatnymi czy spółkami. Kursy okresowe dla pracowników inżynieryjno-technicznych przeznaczone są szczególnie dla konstruktorów, projektantów, technologów czy organizatorów produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *